Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Macbook Air M2 13 Inch |
| Culoare | Starlight |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Excelenta |
| Model Procesor | APPLE M2 |
| Tehnologie Ecran | RETINA |
| Incarcator | Da |
Laptop, Asus, Vivobook 15, 13th Gen Intel R Core Tm I5, 8 Gb, Intel R Uhd Graphics, 512 Gb, Black, Buna
1.490,00 lei
Laptop, Acer, Aspire Lite 15 N24g4, Intel Celeron N4500 1.10 Ghz, 8 Gb, Intel Uhd Graphics, 256 Gb, Gri, Buna
490,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74597
2.650,00 lei
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Macbook Air M2 13 Inch |
| Culoare | Starlight |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Excelenta |
| Model Procesor | APPLE M2 |
| Tehnologie Ecran | RETINA |
| Incarcator | Da |