Informații suplimentare
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | Legion 83df |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 1 TB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB DDR5 |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | I9 – 14900hx – 2.2 Gh |
| Tehnologie Ecran | Ips |
| Model placa video | NVIDIA RTX 4060 8 GB |
| Incarcator | Da |
Laptop, Lenovo, Thinkbook 20sl, Intel Core I5-1035g4, 8 Gb, Intel Graphics, 256 Gb, Gray, Buna
870,00 lei
Laptop, Medion, Akoya S15447, Intel Core I5-10210u 2.1 Ghz, 8 Gb, Intel Uhd Graphics, 512 Gb, Gri, Buna
840,00 leiSKU: 2841SM0V2H-3691
5.740,00 lei
În stoc
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | Legion 83df |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 1 TB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB DDR5 |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | I9 – 14900hx – 2.2 Gh |
| Tehnologie Ecran | Ips |
| Model placa video | NVIDIA RTX 4060 8 GB |
| Incarcator | Da |