Informații suplimentare
| Brand | ACER |
|---|---|
| Model | Aspire Lite 15 N24g4 |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | Intel Celeron N4500 1.10 Ghz |
| Model placa video | Intel UHD Graphics |
| Incarcator | Da |
Laptop, Apple, Macbook Air M2 13 Inch, Apple M2, 8 Gb, 256 Gb, Starlight, Excelenta
2.650,00 lei
Laptop, Asus Zenbook, Ux482ear, I5, A11a Gen, 2.5 Ghz, 16 Gb, Intel Iris Xe Graphics, 512 Gb, Albastru, Foarte buna
2.400,00 leiSKU: 80J36CEIR9-2211
490,00 lei
În stoc
| Brand | ACER |
|---|---|
| Model | Aspire Lite 15 N24g4 |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | Intel Celeron N4500 1.10 Ghz |
| Model placa video | Intel UHD Graphics |
| Incarcator | Da |