Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Mackbook Neo |
| Culoare | Silver |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Ca nou |
| Model Procesor | Apple A 18 Pro |
| Tehnologie Ecran | – |
| Incarcator | Da |
Laptop, Lenovo Thinkpad X1, 2 In 1, Gen 10, Aura Edition, 21q1s24r00, Intel Core Ultra 5-255u, 16 Gb, Intel Graphics Family, 512 Gb, Gray, Ca nou
4.490,00 lei
Laptop, Asus, Tuf F15, Intel Core I5-11400h, 8 Gb, Geforce Rtx 2050, 512 Gb, Black, Buna
1.530,00 leiSKU: MDSJSJEDDD-6204
2.590,00 lei
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Mackbook Neo |
| Culoare | Silver |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Ca nou |
| Model Procesor | Apple A 18 Pro |
| Tehnologie Ecran | – |
| Incarcator | Da |