Informații suplimentare
| Brand | HP 15A |
|---|---|
| Model | -FQ3126NG |
| Culoare | Negru |
| Memorie interna | 120 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CELERON 4500 1.1 GHz |
| Incarcator | Da |
420,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | HP 15A |
|---|---|
| Model | -FQ3126NG |
| Culoare | Negru |
| Memorie interna | 120 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CELERON 4500 1.1 GHz |
| Incarcator | Da |