Informații suplimentare
| Brand | Acer Nitro |
|---|---|
| Model | N17c1 |
| Culoare | Negru |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | Intel R Core Tm I7 8750h |
| Tehnologie Ecran | 60Hz |
| Model placa video | Nvidia Geforce Gtx 1050 |
| Incarcator | Da |











