Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S26 Ultra 5g |
| Culoare | Sky Blue |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 100% – 17 Cicluri |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Redmi 15 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
450,00 lei
Telefon mobil Xiaomi Redmi 15c Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
490,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74519
5.000,00 lei
Culoare: Sky Blue
Memorie: 512 GB
Stare: Excelenta
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S26 Ultra 5g |
| Culoare | Sky Blue |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 100% – 17 Cicluri |
| Incarcator | Nu |