Informații suplimentare
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Model | Redmi 15c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Samsung S26 Ultra 5g Sky Blue, Memorie 512 Gb, Stare Excelenta
5.000,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 13 Pro Max Sierra Blue, Memorie 256 Gb, Stare Buna
1.590,00 leiSKU: MDSJSJEDDD-6242
490,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
În stoc
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Model | Redmi 15c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |