Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 15 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung A15 Dark Blue, Memorie 128 Gb, Stare Buna
440,00 lei
Telefon mobil Samsung S26 Ultra 5g Sky Blue, Memorie 512 Gb, Stare Excelenta
5.000,00 leiSKU: AUHTDYBUKD-24468
450,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 15 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |