Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S23 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung Galaxy A16 Black, Memorie 128 Gb, Stare Excelenta
490,00 lei
Telefon mobil Samsung A53 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
540,00 leiSKU: AUHTDYBUKD-24453
1.050,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S23 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |