Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy A16 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Apple IPhone 13 Pro Graphite, Memorie 256 Gb, Stare Excelenta
1.500,00 lei
Telefon mobil Samsung S23 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.050,00 leiSKU: MDSJSJEDDD-6236
490,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy A16 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |