Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A53 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S23 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.050,00 lei
Telefon mobil Redmi 15c Black, Memorie 256 Gb, Stare Excelenta
390,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74437
540,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A53 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |