Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 13 Pro |
| Culoare | GRAPHITE |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 83% |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Motorola Edge 50 Fusion Marshmallow Blue, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
640,00 lei
Telefon mobil Samsung Galaxy A16 Black, Memorie 128 Gb, Stare Excelenta
490,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74306
1.500,00 lei
Culoare: Graphite
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 13 Pro |
| Culoare | GRAPHITE |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 83% |
| Incarcator | Nu |