Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A56 5g |
| Culoare | Awesome Lightgray |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Samsung S26 Ultra Black, Memorie 512 Gb, Stare Foarte buna
4.950,00 lei
Telefon mobil Honor 200 Lite Midnight Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
650,00 leiSKU: AUHTDYBUKD-24506
1.090,00 lei
Culoare: Awesome Lightgray
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A56 5g |
| Culoare | Awesome Lightgray |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |