Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 200 Lite |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | CABLU |
Telefon mobil Samsung A56 5g Awesome Lightgray, Memorie 128 Gb, Stare Excelenta
1.090,00 lei
Telefon mobil Honor 90 Midnight Black, Memorie 512 Gb, Stare Ca nou
800,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74553
650,00 lei
Culoare: Midnight Black
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
În stoc
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 200 Lite |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | CABLU |