Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S26 Ultra |
| Culoare | Black |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S24 Ultra Gri Inchis, Memorie 256 Gb, Stare Buna
2.590,00 lei
Telefon mobil Samsung A56 5g Awesome Lightgray, Memorie 128 Gb, Stare Excelenta
1.090,00 leiSKU: AUHTDYBUKD-24505
4.950,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 512 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S26 Ultra |
| Culoare | Black |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Nu |