Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A54 5g |
| Culoare | White |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Redmi Note 14 Ocean Blue, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
690,00 lei
Telefon mobil Redmi 15c Black, Memorie 256 Gb, Stare Excelenta
1.890,00 leiSKU: AUHTDYBUKD-24387
700,00 lei
Culoare: White
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A54 5g |
| Culoare | White |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |