Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 15c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | CABLU |
Telefon mobil Samsung A54 5g White, Memorie 128 Gb, Stare Excelenta
700,00 lei
Telefon mobil Redmi 15c Black, Memorie 256 Gb, Stare Excelenta
470,00 leiSKU: O9U2471AH3-50039
1.890,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
În stoc
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 15c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | CABLU |