Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 14 |
| Culoare | Ocean Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Honor 400 Lite Black, Memorie 256 Gb, Stare Excelenta
650,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Max Black Titanium, Memorie 512 Gb, Stare Buna
4.090,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74236
650,00 lei
Culoare: Ocean Blue
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
În stoc
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 14 |
| Culoare | Ocean Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |