Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A35 5g |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Max Black Titanium, Memorie 512 Gb, Stare Buna
4.090,00 lei
Telefon mobil Honor X5c Plus Mightnight Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
390,00 lei650,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A35 5g |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |