Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A16 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Max Black Titanium, Memorie 512 Gb, Stare Buna
4.090,00 lei
Telefon mobil Honor X5c Plus Mightnight Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
390,00 lei500,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A16 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |