Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 16 Pro |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 91 |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Max Black Titanium, Memorie 512 Gb, Stare Buna
4.090,00 lei
Telefon mobil Honor X5c Plus Mightnight Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
390,00 lei3.090,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 16 Pro |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 91 |
| Incarcator | Nu |