Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A26 5g |
| Culoare | Mint |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Redmi Note 14 Pro Coral Green, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
850,00 lei
Telefon mobil Honor Magic 6 Lite Sunrise Orange, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
790,00 leiSKU: IC9F8UNI9C-6390
740,00 lei
Culoare: Mint
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A26 5g |
| Culoare | Mint |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |