Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 14 Pro |
| Culoare | Coral Green |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | CABLU |
Telefon mobil Honor 90 Midnight Black, Memorie 512 Gb, Stare Ca nou
800,00 lei
Telefon mobil Samsung A26 5g Mint, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
740,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74551
850,00 lei
Culoare: Coral Green
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
În stoc
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 14 Pro |
| Culoare | Coral Green |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | CABLU |