Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | MAGIC 6 LITE |
| Culoare | Sunrise Orange |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Samsung A26 5g Mint, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
740,00 lei
Telefon mobil Honor Magic 7 Lite Titanium Purple, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
880,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74556
790,00 lei
Culoare: Sunrise Orange
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | MAGIC 6 LITE |
| Culoare | Sunrise Orange |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |