Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | X5c Plus |
| Culoare | Mightnight Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Max Black Titanium, Memorie 512 Gb, Stare Buna
4.090,00 lei
Telefon mobil Samsung A16 Blue, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
550,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74282
390,00 lei
Culoare: Mightnight Black
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
În stoc
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | X5c Plus |
| Culoare | Mightnight Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |