Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 90 |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Honor 200 Lite Midnight Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
650,00 lei
Telefon mobil Redmi Note 14 Pro Coral Green, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
850,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74552
800,00 lei
Culoare: Midnight Black
Memorie: 512 GB
Stare: Ca Nou
În stoc
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 90 |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |