Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 13 |
| Culoare | Mint Green |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S26 Ultra Cobalt Violet, Memorie 256 Gb, Stare
4.840,00 lei
Telefon mobil Samsung M14 Navy Blue, Memorie 64 Gb, Stare Foarte buna
540,00 lei470,00 lei
Culoare: Mint Green
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 13 |
| Culoare | Mint Green |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |