Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | M14 |
| Culoare | Navy Blue |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S26 Ultra Cobalt Violet, Memorie 256 Gb, Stare
4.840,00 lei
Telefon mobil Oppo A5 Purple Dark, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
590,00 leiSKU: O9U2471AH3-50081
540,00 lei
Culoare: Navy Blue
Memorie: 64 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | M14 |
| Culoare | Navy Blue |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |