Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S26 Ultra |
| Culoare | Cobalt Violet |
| Memorie | 256 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Samsung S26 Ultra , Memorie 256 Gb, Stare Nou,desigilat pt verificare
4.840,00 lei
Telefon mobil Samsung M14 Navy Blue, Memorie 64 Gb, Stare Foarte buna
540,00 leiSKU: 1ABKA8E7H3-11333
4.840,00 lei
Culoare: Cobalt Violet
Memorie: 256 GB
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S26 Ultra |
| Culoare | Cobalt Violet |
| Memorie | 256 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |