Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 15c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.700,00 lei
Telefon mobil Samsung A03s Black, Memorie 32 Gb, Stare Foarte buna
490,00 lei500,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 15c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |