Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 15 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 14 Violet, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
1.390,00 lei
Telefon mobil Samsung A03s Black, Memorie 32 Gb, Stare Foarte buna
490,00 leiSKU: IC9F8UNI9C-6330
1.700,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 15 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |