Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Fe 5g |
| Culoare | Jetblack |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Sigilat |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.700,00 lei
Telefon mobil Samsung A03s Black, Memorie 32 Gb, Stare Foarte buna
490,00 lei1.900,00 lei
Culoare: Jetblack
Memorie: 128 GB
Stare: Sigilat
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S25 Fe 5g |
| Culoare | Jetblack |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Sigilat |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Da |