Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 15c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
| Memorie RAM | 4 GB |
Telefon mobil Huawei P30 Lite Blue, Memorie 128 Gb, Stare Buna
470,00 lei
Telefon mobil Samsung S24 Dark Grey, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
1.790,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-72656
470,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 15c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
| Memorie RAM | 4 GB |