Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 |
| Culoare | Dark Grey |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Redmi 15c Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
470,00 lei
Telefon mobil Motorla G06 Orange, Memorie 64 Gb, Stare Buna
SKU: ETNTPJGLDH-72310, ETNTPJGLDH-74098
1.790,00 lei
Culoare: Dark Grey
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 |
| Culoare | Dark Grey |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |