Informații suplimentare
| Brand | HUAWEI |
|---|---|
| Model | P30 Lite |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Oppo Reno 12f Orange, Memorie 256 Gb, Stare Buna
Telefon mobil Redmi 15c Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
470,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-72072
470,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | HUAWEI |
|---|---|
| Model | P30 Lite |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |