Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 14C |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Motorola G06 Tapestry Blue, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
440,00 lei
Telefon mobil Samsung S26 Ultra Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
450,00 lei
Culoare: Midnight Black
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 14C |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |