Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | X5c Plus |
| Culoare | Ocean Cyan |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Motorola G06 Tapestry Blue, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
440,00 lei
Telefon mobil Moto G86 5g Mov, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
640,00 lei420,00 lei
Culoare: Ocean Cyan
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | X5c Plus |
| Culoare | Ocean Cyan |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Da |