Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S26 Ultra |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Motorola G06 Tapestry Blue, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
440,00 lei
Telefon mobil Moto G86 5g Mov, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
640,00 leiPrețul inițial a fost: 4.740,00 lei.4.640,00 leiPrețul curent este: 4.640,00 lei.
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S26 Ultra |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |