Informații suplimentare
| Brand | Poco |
|---|---|
| Model | F6 Pro |
| Culoare | Black |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung A36 5g Alb, Memorie 128 Gb, Stare Buna
740,00 lei
Telefon mobil Honor 90 Lite Blue, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
380,00 lei840,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 512 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Poco |
|---|---|
| Model | F6 Pro |
| Culoare | Black |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |