Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 15 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 88 % |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Redmi Note 13 Blue, Memorie 256 Gb, Stare Buna
390,00 lei
Telefon mobil Apple 17 Pro Max Deep Blue, Memorie 256 Gb, Stare Excelenta
5.790,00 leiSKU: 2841SM0V2H-3685
1.990,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 15 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 88 % |
| Incarcator | Nu |