Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | Magic 7 Lite |
| Culoare | Titanium Purple |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
SKU: ETNTPJGLDH-74557
880,00 lei
Culoare: Titanium Purple
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | Magic 7 Lite |
| Culoare | Titanium Purple |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |