Informații suplimentare
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 7 Lite 5g |
| Culoare | Rainbow Spectrum |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
SKU: AUHTDYBUKD-24483
550,00 lei
Culoare: Rainbow Spectrum
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 7 Lite 5g |
| Culoare | Rainbow Spectrum |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |