Informații suplimentare
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | A57s |
| Culoare | Sky Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung A53 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
540,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 17 Pro Blue, Memorie 256 Gb, Stare Buna
4.940,00 leiSKU: O9U2471AH3-50068
390,00 lei
Culoare: Sky Blue
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
În stoc
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | A57s |
| Culoare | Sky Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |