Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G06 |
| Culoare | Tapestry Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Desert Titanium, Memorie 128 Gb, Stare Buna
3.190,00 lei
Telefon mobil Samsung S26 Ultra Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
SKU: ETNTPJGLDH-73755
440,00 lei
Culoare: Tapestry Blue
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
În stoc
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G06 |
| Culoare | Tapestry Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Da |