Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 |
| Culoare | White |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 (neactivat) |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.990,00 lei
Telefon mobil Apple 17 Pro Max Deep Blue, Memorie 256 Gb, Stare Excelenta
5.790,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74204
3.650,00 lei
Culoare: White
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 |
| Culoare | White |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 (neactivat) |
| Incarcator | Nu |