Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | 17 Pro Max |
| Culoare | Deep Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 17 White, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
3.650,00 lei
Telefon mobil Redmi 13 Black, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
470,00 leiSKU: 1ABKA8E7H3-10953
5.790,00 lei
Culoare: Deep Blue
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | 17 Pro Max |
| Culoare | Deep Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Nu |