Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 Pro |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Oppo A57s Sky Blue, Memorie 128 Gb, Stare Excelenta
390,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone Air Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
3.190,00 leiSKU: 1ABKA8E7H3-11301
4.940,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 Pro |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Nu |