Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone Air |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Nu |
SKU: 1ABKA8E7H3-11302
3.190,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone Air |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Nu |