Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 16 |
| Culoare | Pink |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Max Black Titanium, Memorie 512 Gb, Stare Buna
4.090,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
3.090,00 lei2.640,00 lei
Culoare: Pink
Memorie: 128 GB
Stare: Nou
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 16 |
| Culoare | Pink |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |